Hagibis USB 3.0 do z wejściem HDMI, Adapter VGA 4K HD-wyświetlacz 2in1 USB do HDMI-kompatybilny konwerter dla Windows 7/8/10 OS.

Availability: In stock

US $14.79

Tanie i rabaty Hagibis USB 3.0 do z wejściem HDMI, Adapter VGA 4K HD-wyświetlacz 2in1 USB do HDMI-kompatybilny konwerter dla Windows 7/8/10 OS Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription

Witamy w oficjalnym sklepie Hagibis!

Hagibis, marka skupiająca się na łączeniu rozwiązań.

Wszystkie nasze produkty są w wysokiej jakości, a my dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą obsługę.

USB3.0 do HDMI-podwójne wyjście VGA Adapter>>>Obsługuje wdrożenie synchronizacji i rozszerzenie wyświetlacza. Może łączyć się z dwoma zewnętrznymi monitorami naraz. Należy pamiętać, że obraz na dwóch zewnętrznych monitorach będzie taki sam.Super prędkość transmisji>>>Wykorzystując o wysokiej przepustowości (5 gb/s) Super prędkość interfejs USB 3.0. Wstecznie kompatybilny z USB 2.0. Obsługa urządzeń podłączonych na gorąco (tylko interfejs USB 3.0 może osiągnąć rozdzielczość do 1920x1080, jeśli jesteś portem USB 2.0, może to być tylko 800x600)Wysoce kompatybilny>>>Zgodny z Windows 10/8/7/XP i Mac OS, uwaga: system Windows XP musi skontaktować się z obsługą klienta dla sterownika.Lustro/przedłużyć wyświetlacz>>>Ten konwerter usb 3.0 na HDMI może rozszerzyć twój pulpit roboczy dzięki prezentacji na podzielonym ekranie, aby zwiększyć wydajność pracy. Lub synchronizuj obraz z dwoma wyświetlaczami, aby zapewnić wygodną przyjemność wizualną.Prosta instalacja>>>Wbudowany sterownik, będzie promować sterownik automatycznie po podłączeniu do komputera. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy podczas instalacji, prosimy o kontakt z nami za pierwszym razem, dołożymy wszelkich starań, aby ci pomóc.


231207176;

Related Product