Hikvision OEM POE NVR Anpviz 4K 8MP 8CH sieciowy rejestrator wideo 8 POE H.265 + hik-connect zarządzanie siecią do 6TB Onvif.

Availability: In stock

US $175.56

Tanie i rabaty Hikvision OEM POE NVR Anpviz 4K 8MP 8CH sieciowy rejestrator wideo 8 POE H.265 + hik-connect zarządzanie siecią do 6TB Onvif Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription


① Hikvision OEM 8-kanałowy Mini 1U 8 PoE 4K NVR. Jest to w 100% oryginalna wersja międzynarodowa HikvisionNVR, angielskie oprogramowanie sprzętowe uaktualnij z oficjalnej strony internetowej.② Nvr numer modelu: NVR108MH-P8③ Wejście wideo ip: 8ch④ Nvr bez logo, opakowanie to brązowe pudełko⑤Client: iVMS-4200⑥Aplikacja mobilna: hik-connect i ochrona wzroku⑦ 100% oryginalnego Hikvision! Wszystkie urządzenia można uaktualnić w dowolnym momencie⑧W przypadku zakupów hurtowych i dostosowywania zestawu, uprzejmie prosimy o kontakt przed zakupem⑨Dostępne w magazynie CN!⑩ 3 dni robocze robocze czas przetwarzania w CN!!!Uwaga:1.Podatku i cła: Oferujemy bezpłatną wysyłkę do większości krajów, ale nie pokrywamy żadnych ceł i podatków. Cła i VAT towarów nie są wliczone w cenę. Nie jesteśmy pewni, czy powinieneś płacić cła. To zależy od prawa twojego kraju, którego musimy przestrzegać. Kupujący muszą zapłacić cło i podatek, gdy zostanie obciążony przez zwyczaje kupującego, dzięki2.Zdalnego opłaty: Opłata za teren zewnętrzny zostanie naliczona za przesyłki międzynarodowe i krajowe do odległych obszarów. Jeśli twój adres jest zdefiniowany jako obszar zdalny przez International Express, będziesz musiał zapłacić dodatkową opłatę zdalną. Lub możesz podać nam inny adres, który nie jest odległy. Dziękuję za współpracę!3.Prosimy o przypomnienie: Rosyjscy i brazylijscy przyjaciele nie zapomnij podać osobistego identyfikatora podatkowego lub informacji paszportowych, jeśli masz nadzieję skorzystać z ekspresu (np. Aliexpress Premium Shipping i DHL). W przeciwnym razie Aliexpress nie pozwoli nam użyć tej metody wysyłki podczas organizowania wysyłki.

Super HD 8MP 4K wysoka rozdzielczość8MP 4K wysokiej rozdzielczości do 3840x2160, znacznie jaśniejsze niż 6MP. Wyjścia niezależne od HDMI i VGA. Zapewnia niezwykle jasne i rzeczywiste kolory, co pozwala bardzo wyraźnie widzieć wszystkie obiekty.

Zaoszczędź 70 usd na napęd dysku twardego

Standard kodowania H.265 + umożliwia nagrywanie do 4 razy dłużej niż H.264 z tym samym dyskiem twardym

POE-łatwa konfiguracja, nawet dla początkującychPrawdziwa gra i bezpieczeństwo wtyczki! Posiada POE (Power over Ethernet), pojedynczy kabel łączący każdą kamerę IP z NVR zarówno dla zasilania, jak i wideo oraz pojedynczej transmisji. Łatwe okablowanie-proces okablowania nie może być prostszy dla entuzjastów majsterkowania i początkujących

1 interfejs SATA o pojemności do 6TB dla każdego dyskuUstaw harmonogram wykrywania ruchu dla NVRWykrywanie ruchu na NVRs jest domyślnie włączone przez cały czas, użytkownicy mogą zaplanować, kiedy wykrywanie ruchu będzie działać, a gdy nie zgodnie z rzeczywistymi potrzebami.Wykrywanie ruchu-alerty bogateGdy którakolwiek z kamer wykryje motion, NVR108MH-P8 może brzęczyć, aby zwrócić uwagę. To może również wysłać e-mail i push do ciebie i wyzwalania nagrywania. W ten sposób można być informowanym w czasie rzeczywistym, kiedy inwazja się dzieje.Plug & Play, obsługa klienta Hikvision iVMS-4200To jest oryginalny Hikvision NVR, Plug & Play z Hikvision i Anpviz POE kamery IP-Hikvision klienta iVMS-4200 i aplikacji mobilnej hik-connect/kontroli wsparcie dla widzenia w

Zdalne oglądanie, zawsze i wszędzie

Bez względu na to, gdzie jesteś, możesz zdalnie uzyskać dostęp do NVR, aby zobaczyć przekaz na żywo i pozostać w kontakcie. Zdalnie przeglądać NVR poprzez: hik-connect i ochrona wizji na urządzeniu mobilnym, iVMS-4200 klienta na komputerze.

24/7 niezawodne nagrywanieJeśli masz wiele kamery bezpieczeństwa lub jeśli chcesz 24/7 niezawodne nagrywanie, Anpviz NVR może być najlepszymWybór.NVR działa doskonale i wydajnie z kamerami do monitorowania i nagrywania przez całą dobę dla bezpieczeństwa i nadzoru w domu i firmie.W tym samym czasie z inteligentnym odtwarzaniemFunkcja odtwarzania tego NVR pozwala poznać całe wydarzenia. Odtworzyć znaczące dowody lub śmieszne zapisy wideo. 8-kanał jednoczesnego odtwarzania. Możesz szybko wyszukać każde zdarzenie, które miało miejsce w dowolnym momencie. Konstrukcja osi timera pod podzielony ekran sprawia, że wygodnie jest swobodnie wracać do różnych dni, godzin lub minut, aby zobaczyć wydarzenia, które przegapiłeś.

Stosowane na wiele okazji, szeroko stosowane w różnych środowiskach

Gwarancja wysokiej jakości:Wszystkie nasze towary są produkowane przez najlepszego producenta na świecie.

7-24 serwis posprzedażny:Mamy doskonałą sprzedaż i zespół po sprzedaży, aby ci pomóc.

Szybka dostawa:Zbudowaliśmy magazyn RU, DE, ES, AU, US. Większość naszych produktów to zapasy lokalnie, aby zapewnić szybką dostawę.

Profesjonalne drużynowe od 2006:To najlepszy wybór do handlu online.


Cło przywozowe klienta i podatek (podatek VAT) nie są wliczone:Kupujący musi zapłacić za podatek i cło, gdy zostanie obciążony przez organy celne kupującego.Zdalnego opłaty za dostawę:Jeśli twój adres jest odległy, musisz zapłacić dodatkowy koszt wysyłki lub pls podać nam inny adres, który nie jest zdalny.Specjalna dla rosyjskich i brazylijskich przyjaciół:Nie zapomnij podać osobistego identyfikatora podatkowego lub informacji paszportowych, jeśli masz nadzieję na korzystanie z ekspresu (np. Aliexpress Premium Shipping i DHL). W przeciwnym razie Aliexpress nie pozwoli nam użyć tej metody wysyłki podczas organizowania wysyłki.

15 miesięcy gwarancji:Oferujemy 15 miesięcy gwarancji od daty zakupu.W okresie gwarancyjnym możesz skontaktować się z naszym zespołem pomocy technicznej w dowolnym momencie za pomocą wiadomości; E-mail; Telefon; Skype; Facebook i Youtube.


Jeśli przedmiot jest uszkodzony, musisz natychmiast nas powiadomić. Produkty mogą zostać zwrócone do zwrotu lub wymiany w ciągu 15 dni od otrzymania przedmiotu (kupujący powinien zapłacić shippingcost jeśli powrót)

Zwracany towar musi być nieużywany w oryginalnym opakowaniu i zawierać wszystkie akcesoria. Koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi.

Proszę skontaktować się ze sprzedawcą przed jakimkolwiek zwrotem, w przeciwnym razie będzie nieważne.


Czy możesz dać nam dobrą opinię, jeśli jesteś zadowolony z naszego produktu, dzięki204988476;

Related Product